Norises vieta

Uz festivālu “Lielie Jāņi” jābrauc līdz pat Kurzemes nepieradinātās atklātās jūras piekrastes pilsētiņai Užavai, kas atrodas ceļaposmā starp Ventspili un Pāvilostu. Tiksimies brīnišķīgajā nometņu vietā “Ganības” (Bezmeri, Užavas pagasts). Tur Tevi sagaidīs lauku miers, jūras svaigais gaiss, upes čaloņa, varžu kurksti, aitiņu gānāmpulka blējieni, ugunskura dūmu smarža…

“Ganības” atrodas līkumotās Užavas upītes krastā, kas cītīgus peldētājus un laiskus laivotājus aizvedīs līdz pat skaistajai Užavas jūrmalai (festivāla norises laikā laivas būs pieejamas). Tie, kuriem mīļāki ir pārgājieni ar kājām, varēs doties pastaigā caur smaržīgajiem priežu mežiem, lai jau pēc ~30 minūtēm atdurtos jūras malā.

Ja esi aktīvās atpūtas piekritējs, neaizmirsti paņemt līdzi savu sporta inventāru – “Ganībās” būs atvērts arī tenisa laukums, basketbola grozi un volejbola tīkls.

Ja pienāks brīži, kad saulīte paslēpsies aiz tumšiem mākoņiem, būs iespēja patverties gan zem lielās telts drošā jumta (kur arī notiks daļa no pasākumiem), gan citās telpās.

Atvērt Google Maps

Arī šogad uz Ganībām dosies festivāla autobuss.
Samaksājot 15 eiro, ērti un bez pārsēšanās kopā ar citiem festivāla dalībniekiem (Būs gan JAUTRĀK, gan LĒTĀK!) Tu nokļūsi Užavā, kā arī pēc festivāla noslēguma – atpakaļ Rīgā. Piesakies autobusam, aizpildot INDIVIDUĀLO vai ĢIMENES reģistrācijas anketu, veic apmaksu un rezervē sēdvietu jau šomēnes.