Programma

Festivāla oficiālais sākums paredzēts 22.jūnija 18:00, tomēr ikvienam ir iespēja ierasties ātrāk un izbaudīt brīvo laiku nometņu centrā Ganības, kā arī Užavas pludmalē. Festivāla noslēgums paredzēts 24.jūnija 16:00.

Sestdien, 23.jūnijā 14:00 (Lielajā šķūnī) – Roberts Rūrāns festivālā pastāstīs, kas ir ilustrācija un kādēļ tā ir forša! Turklāt viņš arī parādīs savus darbus un darba procesu. Tā būs iespēja nedaudz ieskatīties ilustratora profesijas ikdienā!

Sestdien, 23.jūnijā 14:00 (Stikla zālē) ar saviem stāstiem jūs iedvesmos trīs radošas mammas – Evija Godiņa, Marta Logina un Estere Rožkalne. Neskatoties uz to, ka mājās ir daudz bērnu, viņas spēj saglabāt sievišķību, izdomāt radošas aktivitātes saviem bērniem, pilnveidoties profesionāli, kā arī atrast laiku Dievam un atsaukties Viņa aicinājumam. Par to viņas arī dalīsies intervijā, ko vadīs Antra Ašnevica.

Sestdien, 23.jūnijā 15:00 (Stikla zālē) biedrības “Baltic Global Initiative” (BGI) vadītājs Pēteris Eisāns stāstīs par biznesu, misiju un kāpēc nākotne pieder nevis profesionāliem kristiešiem, bet kristīgiem profesionāļiem. BGI atpazīstamību sabiedrībā ir ieguvusi ar akciju Zvaigzne austrumos. Četru akciju laikā ir iepriecināti 15 000 bērni Jordānijā, Ēģiptē un Gruzijā. Nepārliecina? Viņš arī pastāstīs par jaunāko biedrības iniciatīvu www.gc3.eu un iespēju tikt pie 3000 eiro savas biznesa idejas attīstībai. Ja nepiereģistrēsies un neatbrauksi, tad pilnīgi noteikti 3000 eiro saņems kāds cits!

Sestdien, 23.jūnijā 16:00 (Stikla zālē) kafejnīcas Kinfield Café īpašniece un uzņēmēja Kristine Rozkalne dalīsies savā pieredzē, kā risināt reālus izaicinājumus ar nereāliem paņēmieniem, kā nepagurt un saglabāt spēku, strādājot 24/7 savā uzņēmumā Latvijā, kā arī par to, vai un kādas ir atšķirības uzņēmuma veidošanā un izaugsmē, ja to realizē ar Dieva Vārda gudrību! Kristīne patiesi zina, ko nozīmē lauzt raksturu ceļā uz mērķa sasniegšanu!

Sestdien, 23.jūnijā 20:00 (Lielajā šķūnī) kustības Dubulttreniņš veidotājs, uzņēmuma „FranklinCovey Latvija” treneris Kristaps Kravalis vadīs lekciju par laika plānošanu. Viņš iedvesmos par to, kā darīt pareizās lietas pareizi, netērējot laiku veltīgi, bet gan produktīvi! Lekcijā tiks aplūkoti pārbaudīti personīgās produktivitātes principi, kas ikvienu ekipēs ar praktiskiem instrumentiem jaunu virsotņu sasniegšanai.

Kā jau ierasts iepriekšējos gados, arī šogad neiztiks bez Lielo Jāņu sporta sacensībām. Šogad izspēlēsim turnīrus volejbolā un strītbolā. Programma plānota tā, lai ikvienam būtu iespēja pacīnīties par medaļām sporta sacensībās, gan arī apmeklēt meistarklases un koncertus. Sarunā draugus un piesaki savu komandu jau laikus!

Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šogad viens no gaidītākajiem notikumiem būs spēkavīru sacensības. Esi drosmīgs un piesakies, un pamudini to darīt arī citus!