Kāpēc braukt uz Lielajiem Jāņiem?

Daniels Ozolinkevičs: „Pagājušogad Lielajos Jāņos bija tiešām forši! Nepiespiesta, brīva atmosfēra, draudzīgi cilvēki un dažādas iespējas atpūsties. Es, piemēram, spēlēju basketbolu, volejbolu un futbolu, arī peldējos, ēdu saldējumu, dzēru kafiju, smējos. Vel skaisti ir tas, ka var kopā pielūgt Dievu, klausīties Viņa Vārdu, kaut ko jaunu uzzināt un iemācīties lekcijās, radošajās darbnīcās. Visādā ziņā ļoti jauki.”

Undine Vegnere: „Pirmkārt, jau pati vieta ir iedvesmojoša – sajūta kā izbēgušam (lasīt – atbēgušam) no pilsētas džungļiem uz īstiem, romantiskiem laukiem. Aitas, upe, jūra, skaistās mājas, zālāja smarža… Un otrkārt (lasīt – galvenokārt) tie ir cilvēki – mīļi, jautri, vienoti, sen neredzēti un redzēti. Tas tāds Jāņu piedzīvojums!”

Kitija Rijniece: „Lielie Jāņi mūsu ģimenei kļuvuši par neatņemamu vasaras sastāvdaļu. Lielais puika gadu sadalījis divās daļās. Laiks no decembra (kad viņam ir dzimšanas diena) līdz Lielajiem Jāņiem un tad – no Lielajiem Jāņiem atkal līdz decembrim. Šobrīd esam posmā, kad gaidām Lielos Jāņus. Teju katru dienu tiek pieminēts šis brauciens un, jo tuvāk nāk, jo grūtāk sagaidīt. Ikdienā esam pieraduši paši daudz organizēt lietas, tāpēc laiks Lielajos Jāņos ir mūsu ģimenes atpūtas brīdis, kad varam baudīt mieru, viens otra klātbūtni, draudzēties ar citiem un nekur nesteigties. Patīk, ka tuvumā ir jūra, kā arī iespēja izbraukt ar laivu pa upi. Vienmēr izbaudām daudzpusīgo programmu, kad katrs pats var izvēlēties, kas sirdij tuvāks, un to arī apmeklēt. Ak, jā, kafejnīca ir vieta, kur pavadām DAUDZ laika! Un iedomājoties par sklandu raušiem jau pilna mute siekalām. 🙂 Prieks, ka tikai mēnesis atlicis un jau varēsim tur būt!”

Lauma Šeldere: „Lielie Jāņi ir vide, kur mazākie arī var justies lieli – gan spēlējot volejbolu, gan skrienot nakts pārgājiena trasē. Man pēdējo gadu laikā Lielie Jāņi ir kļuvuši par neatņemamu vasaras daļu. Tur ir ģimene, draugi, sports, atpūta, laivas un jūra! Kā arī ēdiens… tur ir ļoti garda kafejnīca un kafija! Man tur patīk viss!”

Atbildēt